Selasa, 08 Maret 2016

Dokonując wyboru nowoczesne sztachety PCV warto dowiedzieć się które cechy powinien on spełniać oraz jak powinien wyglądać.W sprzedaży dostępne jest dużo modeli ogrodzeń skonstruowanych z rożnych materiałów. Poniżej przedstawiamy nowość na rynku ogrodzeń to znaczy ogrodzenia z plastiku.

Ploty plastykowe na plot i furtę ze sztachetek oferowane są w czterech systemach ogrodzeń zawierających znaczny wybór elementów ogrodzeniowych dzięki którym indywidualnie można zaprojektować sztachetki plastikowe na ogrodzenie i furtkę ogrodzeniowa. W ofercie znajdują się:Sprzedaż nowoczesne ogrodzenia z PCV.

  • Sztachety Korner

  • Ów system zawiera deski na ogrodzenia i poręcze balkonowe. Ogrodzenia te osiągalne są tylko w brązie. Deski ogrodzeniowe oferowane są w siedmiu rożnych wzorach oraz rożnych rozciągłościach od 80 do 120cm.


  • Ogrodzenia Everwood

    Ogrodzenia Everwood to sztachety z pełnego plastiku cięte z metra na zamówioną rozciągłość. Deski te znajdują nadzwyczaj szerokie zastosowanie ponieważ sprzedawane są w licznych kolorach i kształtach. Świetnie nadają się zarówno na ogrodzenia Poznań jak i umeblowanie ogrodowe np. ławie.


  • Ogrodzenia Exclusive

  • Płoty z tego systemu dostępne są wyłącznie w białym kolorze, niemniej jednak z tej przyczyny zatrzymują swój uniwersalny wygląd. System zawiera kompletne ogrodzenia tj. gotowe przęsła ogrodzeniowe, słupki, bramy, bramki i wszelkie pozostałe moduły ogrodzeniowe kluczowe do prawidłowego zainstalowania ogrodzenia. Oferowane jest niezmiernie dużo modeli a także rozmiarów ogrodzeń Exclusive wskutek tego są to ogrodzenia dla każdego. Ze względu na otrzymany atest PZH ogrodzenia Exclusive są zalecane na ogrodzenia farmerskie a szczególnie na ogrodzenia dla koni.


  • Ogrodzenia Ecowood

  • Ten system ogrodzeń zawiera duży katalog tralek, desek oraz poręczy w czterech kolorach. Ogrodzenia te znakomicie nadają się na różnego rodzaju balustrady oraz niewątpliwie plotki z Winylu na plot i bramkę sztachetowa. Płoty Ecowood cechują się strukturą przypominającą drewno.Oferta ogrodzeń z syntetyku jest nadzwyczaj okazała oraz urozmaicona więc ogrodzenia te znajdują swoje zastosowanie w wielu dyscyplinach.

Wybór ploty z Winylu na ogrodzenie i furtkę ze sztachetek jest fenomenalną decyzją.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar